O blogu

Kolejny blog…kolejna mama, która nie ma co robić-pomyślisz pewnie.
Otóż przy trójce dzieci jest co robić, a ja chcę pokazać Ci jak robić to dobrze! Zimna kawa, nieprzespane noce i wory pod oczami? Też to przerabiałam. Wcale nie musi tak być. Chcę Ci pokazać jak uszczknąć dla siebie kilka minut dziennie i wypić kawę…ciepłą kawę. Jak ogarniać, spędzać czas i nie zatracić siebie między pieluchami, zupkami a sprawdzianem z bioli. Jak dbać, nie tylko o rodzinę, ale przede wszystkim o siebie.

Chcę, byś czuła się dobrze, odnalazła swój styl i nie wskakiwała w rozciągnięte dresy na macierzyńskim. Wiem coś o tym. Sama popełniłam ten błąd dwukrotnie. Na mam-styl.pl zdradzę kilka pielęgnacyjnych i makijażowych sztuczek, które podkreślą to, co w Tobie najpiękniejsze. Ale bez przesady- w lustrze wciąż masz widzieć siebie, tylko pewniejszą i świadomą swoich atutów. Nie oszukujmy się macierzyństwo nie zawsze wygląda różowo. Ale może być przyjemne. Naprawdę. Ja wypracowałam swoje metody i podzielę się nimi z Tobą, abyś Ty też dobrze wspominała ten czas.

 

Kilka słów o mnie…robiłam w życiu wiele rzeczy. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką i kosmetyczką, ale magisterkę pisałam już na temat wizerunku:) Mam za sobą wiele kursów branżowych i szkoleń- także ze stylizacji i kreowania wizerunku. Pracowałam w dużej korporacji i w butikowej agencji PR. Wiele z tego, czego się nauczyłam wykorzystuję na codzień, bo bycie mamą to nie lada wyzwanie i często wymaga nieszablonowego podejścia i duuużej dozy kreatywności.

p.s..uwielbiam tańczyć

p.ss.. i czekoladę 😀