Idzie lato. Robi się coraz cieplej. Zwiedzasz Wenecję, czy może leżysz na egzotycznej plaży popijając drina z palemką…mmmm pomarzyć zawsze można:)

W tym roku nie do końca wiadomo co z wakacjami. Ja obstawiam raczej krajowe wycieczki. Czy to znaczy, że ubiorę ulubiony t-shirt i ruszę w Polskę? Możliwe, ale nigdy nie wiadomo! Jeśli mimo niepewnej sytuacji chcesz czuć się dobrze i na czasie, rzuć okiem na szybki przegląd trendów na lato 2020.

Po pierwsze : maseczki! Nie no żartuje…;)

1. Zrobi się romantycznie. Ten trend zawiera w sobie kilka najmodniejszych propozycji sezonu: falbanki, rożnej wielkości kokardy, sielskie, naturalne koronki i bufiaste rękawy.

1.Sukienka w kwiaty-H&M,
2.Sukienka – H&M,
3. Koszula-Lambert

2. Kamizelki – różne rodzaje pojawiły się m.in.w kolekcjach Burberry czy Celine. W wielu wersjach – od eleganckich, dwurzędowych, aż po jeansowe (Uwaga! Jeans to również mocny trend sezonu,także w wersji total Look)

1.Kamizelka dwurzędowa- Orsay,
2.Kamizelka jeansowa – H&M,
3.Kamizelka długa – Mango,

3. Grochy i groszki. Ten uroczy deseń ponownie wrócił do łask już z początkiem wiosny i mnie osobiście odpowiada najbardziej. Jest ponadczasowy;) pamiętacie Julię Roberts w Pretty Woman?

 1.Spódnica- Bialcon,
2.Sukienka-Mohito,
3.Sukienka- Mohito,

Z tak szerokiego wachlarza możliwości każda z Was na pewno wybierze coś dla siebie!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.